Eğitim ve Araştırma

Staj Başvuruları

Tekman Şehit Piyade Çavuş Muhammet Binici Devlet Hastanesi olarak ailemize katılan stajyer öğrenciler ilk günden itibaren öğrenme ve gelişim olanaklarından yararlanmaya başlar. Tüm çalışanlarımız büyük bir ailenin üyesi olarak yüksek performanslarını sürekli kılacak ve yetkinliklerini güncel tutabilecekleri sistemlerle desteklenirler. Performans sisteminin yanı sıra mesleki gereksinimler dikkate alınarak yapılan çalışmalar sonucunda eğitim ve gelişim faaliyetleri oluşturulmaktadır. Eğitim ve gelişim faaliyetleri kurum içi eğitimleri olarak uygulanmaktadır.

Aramıza yeni katılan tüm çalışanlarımıza öncelikle İnsan Kaynakları tarafından kurumsal oryantasyon eğitimi verilmektedir. Bu eğitim ile çalışanın kurumu yakından tanıması, kurum politikaları ve ortak uygulamalar hakkında bilgi sahibi olması ve kuruma uyum sürecini kolaylaştırıcı bazı temel eğitimleri alması amaçlanmaktadır.

Kurumsal oryantasyonun ardından staj yapacağı bölüm tarafından eğitim programı uygulanmaktadır. Burada ise çalışanın bölüme ve göreve özgü süreçleri ve uygulamaları rehber eşliğinde öğrenmesi hedeflenmektedir.

Tekman Şehit Piyade Çavuş Muhammet Binici Devlet Hastanesinde öğrenme ve gelişim olanaklarından yararlanmaya başlamak için staj başvurunuzu Kariyer Kapısı Çevrimiçi Platformu "https://kariyerkapisi.cbiko.gov.tr/" üzerinden yapmanız yeterli olacaktır.

11 Ocak 2022