Klinik Hakkında
12 Ocak 2022

Sağlık Tesisimizde Kadın Hastalıkları ve Doğum ile ilgili genel tanı ve tedavi hizmetlerinden başlayarak, menopoz ve osteoporozdan, doğum kontrol yönetimlerine, riskli ve normal gebeliklerin takibine kadar pek çok alanda hizmet veriliyor.

Kadınların hayatındaki en önemli ve hassas dönemlerden biri de hamilelik sürecidir. Anne adaylarının yanında oluyor ve bu süreci bebekleri ve kendileri açısından sağlıklı tamamlayabilmeleri için çalışıyoruz.

Hamileliğin başladığı haftadan itibaren, doğuma kadar tüm anne adaylarının takipleri standart olarak ultrason cihazları ile yapılıyor. Hamileliğin gelişimine göre normal veya sezaryen doğum seçenekleri de başarıyla gerçekleştiriliyor.

Yüksek riskli gebelikler sınıfına giren, gebelik sırasında komplikasyon yaratabilecek hastalıkların varlığında, deneyimli Kadın Hastalıkları ve Doğum kadrolarımızın yanı sıra diğer branşların da desteği ile takipler sürdürülmektedir.

Sağlık Tesisimizde , takip sürecinin ardından, doğumunu gerçekleştirdiğimiz tüm bebeklerimize de en az annelerimiz kadar iyi bakmayı hizmetlerimizin bir parçası olarak görüyoruz.

Hastanelerimizde, bebeklerimizin ihtiyaç duyduğu bakımı, uzmanlığının yanı sıra şefkat duygusuyla sunan doktor ve ebe/hemşire kadrosuyla hizmet verilmektedir.

Sağlık tesisimizde Op. Dr. Murat CENGİZ  2020 yılında kurumumuza atanmış olup Kadın Hastalıkları ve Doğum polikliniğimizde hizmet vermeye devam etmektedir.